Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Зеленський Богдан Олександрович

БІОГРАФІЯ

Зеленський Богдан Олександрович (Зеленский Богдан Александкрович, Bogdan Zelenski) народився 14 січня 1970 року в місті Одесі на Україні в родині музикантів Олександра Кіндратійовича й Олени Сергіївни Зеленських. В 1977 році надійшов у середню школу № 90 імені А.С. Пушкіна в м. Одесі, де Українська та Німецька мови викладалися по спеціальної, так називаній, поглибленій програмі. Показуючи відмінні знання й успішність протягом усього процесу навчання в школі, Богдан Олександрович був єдиним, кого вдостоїли вищої шкільної нагороди - Золотої Медалі - в 1987 році. У шкільні роки він активно займається спортом (футбол), музикою (закінчив музичну школу № 15 м. Одеси по класі гітари й школу вик. практики при Одеській Державній Консерваторії по класу духових інструментів), суспільною діяльністю (комсорг, член Жовтневого комітету комсомолу).

В 1987 році Богдан Зеленський, здавши «на відмінно» вступні іспити в Одеське Вище Інженерно Морське Училище (сьогодні Одеська Національна Морська Академія http://www.ma.odessa.ua ) надходить на факультет керування морських суден. В 1988 році його призивають служити в ряди Збройних Сил СРСР. В 1989 році Богдан Олександрович повертається в Училище для продовження навчання. В 1990 році Богдана Зеленського вибирають у число тих 75 українських курсантів, які зроблять історичний для Радянського й Українського флотів рейс із Одеси в Балтімор, США на борту фрегата «Дружба». На борту «Дружби» збираються 75 українських курсантів й 75 кращих курсантів, зібраних із всіх морських академій Сполучених Штатів Америки. Цей рейс приніс не тільки безцінний досвід, але й друзів, з якими підтримуємо відносини й донині.

В 1993-1994 - навчання в Одеському Політехнічному Інституті програмуванню на персональному комп'ютері

В 1994 році Богдан Олександрович закінчує Одеську Державну Морську Академію й починає свою штурманську кар'єру спочатку на судах під українським прапором, а потім під іноземними.

В 1996 році його запрошують працювати в морське агентство Интермарін Одеса.

В 1997 році Богдан Зеленський засновує в Одесі морську компанію Альфа Навігейшн (Alpha Navigation, www.alncc.com ) тим самим стаючи на тій момент наймолодшим засновником і директором морської компанії на Україні.
Компанія Альфа Навігейшн стає багато профільною морською структурою, що охоплює такі сфери як працевлаштування моряків (crewing), морське агентування (marine shipping agency), логістика ( logistics).
В 2000 році Богдан Зеленський засновує компанію Alpha Navigation, Inc у Балтіморі, штат Меріленд, США, тим самим відкривши нові можливості для розвитку Українського морського бізнесу за рубежем, а саме у США.

В 2004 році засновує й очолює Українську Міжнародну Морську Асоціацію (Ukrainian International Maritime Association, www.uimar.com)

В 2006 році разом з Борисом Єзрі (компанія Marlow Navigation) та Володимиром Созонтовим (компанія "Сонце") засновуэ Український Морський Союз (Ukrainian Maritime Alliance, www.UMaritime.org) та Національну галузеву газету "Морська Правда" ("Морская Правда", www.SeaTruth.com)

В 2007 році представляє Україну на міжнародній морській конференції по морським проблемам. Маніла, Філіппіни.

В 2008 році представляє Україну на міжнародній морській конференції по проблемам морського працевлаштування. Лондон, Великобританія.

В 2008 Богдан Зеленський засновуэ компанію Alpha Navigation Deutschland GmbH у Гамбурзі, Німеччина (www.AlphaNavigation.de), та компанію Alpha Navigation Novo у Новоросійску, Росія (www.AlphaNovo.com).СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»